♥ TVXQ/JYJ ♥
Sveiki atvykę į lietuvišką DBSK ir dabar jau JYJ gerbėjų forumą ^^
Prisijunk arba užsiregistruok.

Linkime maloniai praleisti laiką.
♥ TVXQ/JYJ ♥
Sveiki atvykę į lietuvišką DBSK ir dabar jau JYJ gerbėjų forumą ^^
Prisijunk arba užsiregistruok.

Linkime maloniai praleisti laiką.
♥ TVXQ/JYJ ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ TVXQ/JYJ ♥


 
rodiklisrodiklis  Pirminis PuslPirminis Pusl  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Sveiki atvykę!
Kiek valandų Korėjoje?

Seoul

Top posters
~Agny^^
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
Yuki
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
horo
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
Etsuko
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
Inge
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
SsaJuna*
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
hamu.tvxq
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
Shimaoka
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
witalija
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
Shigaretto
Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10Mano lietus... 2008-t10 
PopSeoul

 

 Mano lietus...

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 12:23 am

Tai va. kol kas, kol neturiu leidimo, Eglayos fanfixų nedėsiu. Mano lietus - taip pat ne mano FF. Jis buvo parašytas prieš kelis metus, zebroje. Nežinau ar dėti, nes jis yra apie TH [kažkada buvau nesveika jų fanė, dabar pasitraukiaiu iš gretų ir tapau tik mėgėja]. Tačiau jis labai įdomus. Ačiū kad nesmerkiat. pradžiai įdėsiu truputį, jai nepatiks - nebedėsiu! be to. Sorry už visas klaidas ir gramatikos nepaisymo >_>" Kaip minėjau, čia rašiau ne aš...
Mano Lietus
arba
Istorija Verta Ašarų


[1]

Rytas.vos pramerkus akis ,uzsimetu chalata ir begu 7 auksto laiptais zemyn .stai pasto dezute.su dideliu nusivylimu gryztu vel y 7 auksta ,sy kart liftu.pasto dezute ir vel tuscia.kodel kaip beprote kiekviena ryta taip elgiuosi? To priezastis paskelbtas konkursas.Bravo zurnalas isrinks zmogu ,nesvarbu kiek jam metu ir kokia lytis,padeti vesti Bravo supershow, paimti pora interviu.! Tai kaip dovana zurnalo skaitytojams! Taciau ji turejo tekt vienam laimingajam is net neyivaizduoju : milijonu ar daugiau…. As prenumeruoju juos todel pamaniau kodel nepabandzius,gi per galva niekas neduos?! Kagi lieka laukti…
Nors esu as nepilnamete…ir dzin kad neturiu beveik jokios patirties sioj srity(teko mokykloj vest keleta renginiu) ,bet surizikavau…o jei as turiu ta menkuty sansa is tu milijonu buti atrinkta ir susitikt tais zmonem kuriuos kiekviena menesy matydavau zurnalu virseliuose..gyvenu Hamburge.esu ne vokiete( ir aciu dievui) ,lietuve.gyvenu viename nedideliame butuke su teciu kurio nebuna istisus menesius….jis dirba…daug dirba ir keliauja… mama mirus,todel galima sakyt gyvenu vienut viena dideliam mieste.nors jau 2 metai,ce nepritampu.neturiu tikru draugu .zmones ce kitokie nei lietuvoj,geri bet nenuosirdus…yra zmoniu grupele su kuria vis leidziu laika bet tai ne tai ko man reikia….
Taigi mano gyvenimas ziauriai nuobodus… ir stai pasitaike tokia proga.!! Kadangi atostogos,tai galvoje sukasi tik tas konkursas…..
Deja snd nieko….gal rytoj rasiu ta taip laukta atsakyma….

Rytas.vel nauja diena.po visos savaites begiojimu aukstyn zemyn .pasto dezutej :spauda. Atsakymo nera.na gerai kad bent naujas Bravo,galesiu paziuret kas ir ko vel prisidirbo siam beprotiskam pasauly…vartau ir o dieve kas ce!? Mano nusiustas laiskas isspausdintas!!! Koddel? Winner?!? Sedejau isiziojus geras 7 min,straipsny skaiciau kokius 7 kartus.paskambinau nurodytu nr ir man teks vykt y redakcija,nes as laimejau!!!!!
7 kart aplekiu per visus kambarius….jau patikejau….

Sekanti diena.gryzau is redakcijos tiesa sakant repeticiju.man teks imt interviu is nominantu ir kviestiniu zvaigzdziu….negaliu patiket dar iki siol… Man pagaliau kazkas pavyko…Bravo zmones be galo mieli ir draugiski,kadangi nesu kokia uzsidarius iskart susibendravau su komanda.paziurekim ka per sarasa ce dave?mmmhm… o geras MCR (lanbai norejau kada pabendraut su vokalistu gerardu ir galesiu,jeeee!!!!!!!!),christina sturmer,Revolverheld ir tokio hotel.bus linksma ,tik nelabai laukiu susitikimo su TH nes sklido gandai kad jie pasipute suzvaigzdeje,ir nemalonus…muzikos ju mielai pasiklausau, bet nesu viena is tu faniu kaip mokykloj: stailas nukopintas,atributika TH nuo galvos iki koju…..o zinia kad Bravo supershow bus rengiamas Hamburge ir t.t. tai kilo mokykloj masine isterija….. visi bilietai ispirkti per savaite…taigi matot kokia padetis…
Ir meldziau dieva tikrai patikekit kad tik jie neapsistotu viesbuty priesais mano nama,kitoj gatves pusej….teko girdet jau faniu antpuolius prie viesbuciu ir klyksmus per naktis…. Klausimai zvaigzdem,…. o bus ydomu ,kagi liko dar keletas dienu ,ismoksiu…

Rytas .lyja .man patinka lietus.galeciau valandu valandas jame vaiksciot,bet ne siandien…siandien tas vakaras…mirsiu is jaudulio… dar liko keletas valandu …kagi manau nueisiu y kavinuke”wolbung” .(skliautas) .be galo jauki vieta ,ce praleidziu didziaja dali savo laisvo laiko.joje beje dirba vienas is mano draugu ,Peter vardu .vadinu jy pytu.kadangi daznai lankausi tai ir susidraugavom …si kavine jo tevo.dieve kiek prisiminimu ji man kelia…..
Na kagi lekiu jau pyteris laukia buvau prizadejus uzsukt… jis man kaip brolis vyresnysis kad ir pora dienu tik…be jo buciau labai vienisa….na apsirengt teks ten ir mane ten sutvarkys ir padarys(tikiuos) panasia y zmogu…tai uzsimetu savo sijoniuka,baciukus ir palta.visada derinu spalvas .siandien –juoda.mylimiausia ir sekme nesanti(pamirsau paminet kad esu prietaringa ir turiu prisigalvojus visokiu nesamoniu )lyja ….kaip gera…iskart atsigaunu…
_-sweikas pyteri brou!-taip as jy vadinu kai man gera nuotaika,o jis mane sis.ir apsikabinam.is pradziu man buvo keista kad ce zmones sveikinasi ir apsikabindami draugiskai paksteli skruostan bet jau pripratau.
-sweika sis,snd nuotaika kaip niekad gera?! Ismokiau jy sweikintis lietuviskai”sweikas” ir dar keleto nereiksmingu zodziu,nepazystu nei vieno lietuviskai kalbancio zmogaus tai malonu isgirst bent kelis lietuviskus zodelius.
-na ir ko tyli? Jaudinies ar ka? Nepamirsk ko prasiau!- sako pyteris.
-zinoma kad as …jaudinuos… tu ka nesijaudintum!? Ir o ka tureciau prisimint?- as megau jy erzint .zinoma as zinojau,jau savaite kaip jis manes praso MCR parasu!!!
- ir vel tu….gi parasuuuuu….-maldaujanciai pazvelge jis.
-parasuuuu…-pakartojau as – kaip as galeciau pamirst !? tu man brangus bro ir del taves padaryciau bet ka…
-oi oi sis …
-o tu galetum del manes kai ka padaryt?
- ka?
-atnesk karsto sokolado ..
-gerai ,va laisvas 7 staliukas.
Jes is ten nuostabus vaizdas y aikste su fontanu!...kaip tik laisva visada ten sedziu….pyteris atnese mano sokolada ir nuejo aptarnaut lankytoju…
O dar visa valanda…gerai kad nereikia toli lekt …..arena ce pat uz keliu kvartalu…
Hmmm…..vis dar lyja…permetu zvilgsniu savo “scenariju” jei jy taip galima vadint..na jau kilsiu ,man lietus patinka bet tai ne I gera mano plaukam o juos dar reikes sutvarkyt….
Sumoku, atsisveikinu su pyteriu…
-sekmessss!!!!! –Sukteli dar pavymui jis. Jis visada megdavo mane taip isgasdint, visada krupteldavau.atsisukavau ir pamojavau jam atgal…ir o fak besisukdama uzkliudziau kazkoky zmogu ir turbut apliejau jy tuo ka laike rankoje… bet tik isspaudziau”verzeihung!” ( atsiprasau) ir isdumiau,nenorejau kad pradetu priekaistaut todel geriausia nykt is ce.pasileidu begti…..vis dar lyja ir jauciuos ….nuostabiai jau net nelinksta kojos…
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 1:45 am

aš nlb suprantu kas yra fanfix
someone explain please

o to perskaičiau 4 sakinius .nežinau ar galima vadinti literatūra ... kažkokia lievybė ;D
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:13 am

Aš FF aiškinu taip - kokionors dalyko fano svajonės pateitos raštiška forma ;D
pvz, kad ir čia, naudojama TH. ir sukurta kažkokia neva buvusi istorija. o apie šią, dabar pradžia tokia, aj nu tokia ;D bet aš pabaigoi visas ašaras išverkiau [sutrikus psichika]
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:14 am

Dar truputy ;D

[2]

Maniau man tuoj pakirs kojas kai pamaciau kokio dydzio ta arena…is isores nera ji tokia jau uzburianti kaip viduje….nuvede man e y mano persirengimo kambariuka.blemba turesiu savo persirengimo kambariuka! Nors ir viena vakara….praejau gal desimtis duru ….rosenstolz,revolverheld,juli…ir galvojau sirdis isprogs . mane aprenge kazkokio dizaineri(jis man pasirode ytartinas ir suabejojau jo skoniu. Kadangi turejau kalbint tokias ne popsa grojancias grupes tai mano isvaizda taip pat y tema turejo buti.o atrodziau va taip: plaukai laisvi, lengvai pabanguoti, juodas lyg ir korsetas su rastais labai grazus, sijonas dryzuotas ir denge kaip tik tiek kiek as norejau.o kaip man teko pakovot del batu…. Jau norejo ymest mane y aukstakulnius kuriu kulnas 15 cm ir jei nedaugiau…
-nea sito nebus, gi nemoku as jais eit…-uzprotestavau.ir pakilus paejau keleta zingsneliu ir trioks as krypt ir (aciu dieve uz sofas) isiteskiau ant vienos tokios mano kambariuke…. Pakeliu bata, kulnas likes ant zemes!
-Jega! - Susukau lietuviskai.
- Oh my god! Ka darysim ka darysim! –Puole isterijon tas vyrukas, pabreziu kad jei nebutu salia zmogaus kuris tokias situascijas vertintu sveiku protu jis turbut ce pat vietoj gautu infarkkta…
- imk situos, visada pravartu tureti atsarginy varianta…-sakydama padave man batus panasius y kerzus lyg ir inkarus pagalbininke jo.
- Kosmaras! Na tikekimes y batus niekas neziures, o dieve dieve…-iseidamas dejavo jis ir pagaliau dingo ir likau viena ruostis.pirmas interviu …mcr!!!!!!!!! Toliau revolverheld…. Christina ir tokio hotel. Laikas.einu y MCR kambariuka. Ahmmmm lyg ir leistis apacion…o kiek aplink zmoniu, visi kazkur skuba kazka sneka…. blem susiduriau su kazkokiu asilu ir visi mano uzrasai su klausimais nuleke laiptais zemyn…atsitokejau ir pasileidau is paskos…
-na ziuriu grupele vaikinu surinke apziurineja kas ce pe daiktai is oro jiem nusileido…matyti lyg ir …ogi th …be grimo dar…keistai jie…bet kaip zmones atrodo.
-Mano Ce…aj (jau vokiskai) labai dekui kad surinkot tai mano jie labai svarbus. …
-Prasom lyg ir visus surinkom…
-na ldekui ir o fak jau laikas…. lieku skolinga…-ir pasileidau laiptais apacion
kur tas kambarys ….111, nea man reikia 101 .ce MCR ir zvaigzde po uzrasu..Susitvarkau plaukus.
.Darau duris…
uzdarau duris.linksta kojos…negaliu patiket…. jie dar saunesni nei maniau.ir dar nuotrauka…kaip noreciau kad pytas butuce..Laikas.bega taip greit jau reikia eit toliau imt is kitu zvaigzdziu intervus…. revolverheldai vaikinukai linksmi, ypac bugnininkas labai siltai bendravo.christina kaip drauge kokia, suzvaigzdejimo 0.o kazkas dar skelbe kad ji ragana…. Kvailiai…. Niekada nemegau tokiu zmoniu kurie kitus teisia ju nepazinodami…ir energijos turiu dar siek tiek…. TH …gal ir jie kitokie?! Na syvakar mano svajones pildos tad net nzn kaip ten bus…..lyg ir malonus …vis del to padejo…lietuvoj tai butu zmones tik ziureje kaip as priklaupus renkuos juos ir ne nebuciau sulaukus pagalbos….na gerai stai paskutinis intervas ir reiks lekt atiduot yrasus spausdinimui.pradarau duris….na ir turbut mano ruozha buvo labai ne kokia pamacius juos nugrimuotus,nupudrintus…ypac bill…plaukai kaip negyvi…bet pamacius smajlus visu 4 atsitokejau.
-sweiki
-sweika-pasisveikinom .
-na as ce interviu is jusu paimt turiu ir uzduosiu keleta klausimu….turbut jau sake jum….-blem vel tos korteles isiteska ant zemes.
-kur tai man jau matyta….-su sypsena pasake gustav ir padejo visi surinkt jas.interviu ejosi sklandziai,net labai…..uzdaviau tuos klausimus kad ir kokie banalus jie butu buve ir kiek kartu girdeti,vaikinai atsakinejo tikrai nuosirdziai…ir labai buvo linksma ir daug juoko kai gustav su tom pasakojo anekdota….jie truputi apsikumsciavo ne nei vienas nezinojo tikros jo versijos ,bet nenorejo to parodyti…na va nuotrauka….ir laikas begt…. Ylekia y kambariuka tas Bravo prodiuseris ar kazkas panasaus ir atsisukes y mane beria zodzius:
-na ka mergyt tau teks pristatyt TH ,ir pakviest y scena.moki grot gitara?! Taip?ne? na tiek to ce tik keliom sekundem reikia pagrot kelis akordus rette mich ir tada pranest kas ateina y scena.
-Was? (Kaaaaaaaaaaaaa?) –As na moku…
-o tai gerai, vaikinai parodykit akordus, tau teks is uzkulsiu pro mikrofona pagrot pasakyt vaikinai scenoj, uzsidega sviesos ir prasides sou..Lekiu, nesklandumai su sviesom…
- na ir ikliuvau- pasakiau lietuviskai.mokejau as ta gitara grot ,bet tai buvo taip keista ir neytiketina…
-na ateik parodysiu ,va zinai akordus c,a ,e…-pradejo vardint tom
-jo bet o gal patys galit susitvarkyt,na pasigrot…???-isigandau truputy.imti interviu yra viena o kas kita yra kai tave stebi zmones ,daugybe zmoniu,be galo daug……
-ne nieko nebus mes scenoje jau turim but…-atsake man geeorg
-nesijaudink viskas bus gerai….-bill pradejo ramint.bet istikruju ko man jaudintis grot mokejau….tai truks kelias minutes.priejau prie tom sis parode atkartojau ,visiskai gerai gavosi is 7 karto…
-na ir greit tu ce apsisukai…net pusvalandzio uzteko-isisepe visi.
Ir vel tas vyras yleke y kambariuka,nesibeldes
-laikas.einam …..

sedziu savo kambariukyje.aplink tylu .pagaliau .dar niekad taip nesijauciau….taip …..lengvai…pries lipant galvojau kad kojos sustings ir nepajegsiu zengt ne zingsnio o tuo labiau tati bent zody.bet viskas uzlipus ant scenos isnyko.pasidare ramu,net kazkoks jausmas uzliejo….sugrojau puikiai…
sedejau ir masciau kaip man buvo gera….o kad pyteris butu ce…jam taip butu patike pabendraut su MCR.parasai o fak!!!!!! Negaliu gi nuvilt jo….. pamirsau vis del to juos pamirsau….dar bandziau ju ieskot bet tokiam pastate beviltishka ir turbut jie jau isvyko y suomija….vel susimoviau….
Jau velu.sulaukiau iki galo Bravosupershow .teko dar interviu sutvarkyt.drabuzius kuriais vilkejau gavau dovanu.saunu ,jie primins nuostabias akimirkas.uzsimeciau savo paltuka ir zingsniuoju gatve….nemegstu taksistu todel kai tik galiu einu pescia…o gera atgaiva…vis dar lyja…nuostabus vakaras…..ir jo tyla pertraukia zingniai gana skubus…..vis greiteja…jau rimtai isigandau,paspartinau zingsny…zingsniai uz manes taip pat paspartejo….dieve galvojau sirdis y kulnus nukris…. Ir su tom mintim suklupau ties viena susikta atsikisusia plyta is gatves grindinio…na viskas galvoju galas,apiples ir dar velniai zino ka padarys…..atsisukau ir jau norejau rekt is visos savo gerkles pagalbos kai isvydau bill ‘a kaulitza…zandikaulis nukaro
-tau viskas gerai? –paklause jis susirupines lyg ir
-taip…-.dar neatsipeikejus tariau-galvojau kad tu ….na kad tu…
billas nusijuoke ir padejo pakilt visiskai.
-na tikrai tau nieko nenorejau padaryt!
-tai kodel selini is paskos…vienas…
-na turiu laisvo laiko,vaikinai nudume y cluba bet siandien man nesinori ten,tai sakau pakviesiu tave arbatos ar ko,bet tu taip greit isejai kad teko pavargt kol prisivijau.
- o kodel toks tikras kad eisiu su nepazystamu zmogum beveik vidurnakty gert arbatos?!
-na mes pazystami siek tiek ir tai ne kliutis susipazinsim…beje tu man skolinga..
-ka? Skolinga?-nesupratusi paklausiau.
-nagi kai surinkom korteles tas kurios beje siandien krenta is tavo ranku…pameni..?
-aj jo ….na ka gerai .man kaip tik reikia dabar y “wolbung” ,tenai kavine….
-Aha zinau galim tenai ,man ten patinka ramu…-suplojo rankom bill ir mes pasukom link kavines.
Uzejom.pyto nesimate,jy pavadavo tevas.
-laba vakara,kur pytas? Paklausiau tevo priejus prie baro
- jis dabar tvarko reikalus bet sake grys tuoj ir liepe perduot kad palauktum…
-aj jo, dekui…-zinau to nezmonisko jo noro kad palaukciau priezasty.MCR.
billas sedejo prie manojo 7 staliuko ir zvelge pro langa.gryzau kiek susikrimtusi ir tai pastebejes paklause.
- ei viskas gerai? Kazkaip pasikeite tavo zvilgsnis? –susidomejes zvelge jis
- nieko ,tik tiek kad labai geram draugui turejau snd gauti MCR parasus…jis man labai brangus,o as kaip kvaisa pamirsau,ir kai ieskojau ju jie jau buvo isvyke…-nusiminus pazveklgiau pro langa Ir isivaizdavau kaip nulius pytas kai p tai as jam pasakysiu….
- Ei tik tiek?
- Na man tai svarbu….-kiek pasipiktinus tariau
- Sutarkim ,as turiu ju parasus ir net foto.atiduosiu tau juos su salyga.
- Baik…rimtas….pala pala kas per salygos?
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:24 am

nu krc, metu šiandien viską
Warning! Real Spoiler!
Spoiler:

[3]

-Na liksi skolinga arbateles pasisedejima…
- Na gerai tiek galiu…-is laimes taip isisiepaiu kad net zandikaulis plyso turbut.
Stai padave jis man tuos parasus…dar gera pusvalandy snekejom apie si vakara ,pasirodymus…as jam pasakojau apie save nzn net keista kad jis taip klausesi…
Staiga billas paklause-
-o tas pytas,tavo vaikinas?-negaleciau nusakyti jo veido israiskos tuo metu.
Pradejau juoktis – nea ka tu jis mano brolis kaip ir ne tikras ,bet vaikinas kad ne tai tikrai.
Na pralinksmejo ir jis ,juokemes …ir musu juoka nustelbe klyksmas!!!!!! Oh my god pagalvojau…fanes!burys prabego (gerai kad neuzmate musu sedint o tai gyvi neistruktume is ten) Ir nuskuode link viesbucio….to kuris kitoje mano namo gatves puseje…
-kur jus apsistojot ?-paklausiau taip staiga kad bill net pasoko
-na ce tam viesbuty…
-to ir bijojau….
-kodel?
-na supranti as gyvenu kitoj gatves pusej ir tas klyksmas ,nepernesu jioo…nesakyk kad jis tau patinka…?
Tada dar prasedejom koki pusvalandy ir bill papasakojo kokiu tik kuriozu neteko patirt ir kokiu tik faniu sutikt…. Pakilom eit…pyterio taip ir nesulaukem…gal pats uzmirso jam tai budinga…
Pasukome va jau uz kampo ir viesbutis….tik jus neysivaizduojat kas ten dejosi….as net suklupau….kai kurios fanes pasiemusios miegmaisius ir pasiryzusios miegot ce pat gatve…bilas taip pat apsalo…
-kaip as dabar gyvas praesiu y viesbuty?-susirupines galvojo jis.
-o kur apsauga tavo?
-jie dabar su anais vaikinais as juos sy vakara atlaisvinau ir matau be reikalo…
- zinai turiu minty .ejnam pas mane ,isgersim tos skolingos arbatos…bet sakydama arbata ja ir turiu omeny…palauksim kol jos uzmigs ar bent jau isiskirstys ir tada prasmuksi kaip nors
-man tinka.-isisiepe billas.
Mes apejom is kitos puses mano namo ir laiptais uzlipom iki balkono.atrakinau nes dekui dievui ji galejai atrakint ir is isores…stai mes viduj….ce silta…lauke vis dar lijo…mano butukas : kambarys ,virtuvele kurioje gimsta stebuklai, koridorius ir vonia.
- na stai ir mano bustas,na ce nera jokios prabanos prie kurios tu turbut prates….- ir istikruju nemelavau ,gyvenau paprastai: ovaline lova(vienintelis adiktas kuris man tikrai patinka kambary), TV ant stalelio,gitara salia ir tiek.nemegstu perkrautu patalpu.
- Baik ce jauku….- apziurinedamas mano kenny (south parkas)naktine lempa tare jis.
- Ejnam y virtuvele,padarysiu arbatos ir ten jaukiau nes kaip matai ce staliuko nera.
- Gerai gerai ,einam…- ir abu nuejom virtuves link.maza bet jaukiai yrengta nes beveik visa laika leidziu joje ziuredama pro langa.matau ta pati fontana.grazu.pasidare arbata prisedom ir snekuciavomes apie sy miesta,tada tema nukrypo apie fanes ir kol daejo iki meiles…niekada bet kam nepasakodavau savo meiles reikalu ,bet atrode kad tai liks tarp siu sienu ir billu buvo galima pasitiket.
jis pasakojo kad jam isvis siuo metu zeuriai sunku su merginom,kad jis neranda Tos ir dabar demesy skiria muzikai.
Aisku noretusi zmogu su kuri galetum turt salia ir panasiai-atsiduses tare jis ir kiek nutilo.
- Ejk sau netikiu kad neturi vaikino….tau nieko netruksta ir tik nesakyk kad tas pytas tau nieko daugiau nereiskia?!-taip staiga paklause mane jis.
- Taip jau yra kad ne.labai isranki as. Niekas su menim nesugyventu. Pytas just my best friend!!! –Nusijuokiau ir suklusau.
- Girdi?
- Ka? –Bande isgirst jis.
- Klyksmas nurimo- pazvelgiau pro langa, faniu nerasta. - Na jau gali gryst y viesbuty, kelias laisvas-atsisukus pasakiau billui.
- O gal galeciau pasilikt ilgesniam laikui….- suzibejo jo akutes.
- Ne! Jau ir taip 4 ryto, turiu ryt daug reikalu, nepyk- nezinau kodel sumelavau.
- Na gerai, dekui uz sy vakara- pasake jis kai lydejau duru link ir jau norejo pabuociuot y lupas bet as isisukau ir pakstelejau jam zandan kaip yprasta.truputy pasimetes jis isejo.uzdariau duris. nezinau kodel taip pasielgiau bet nenorejau sugadint to kas vyko….pati dar nezinau ko….o groja rasmus “sailaway” .grazi daina.vis dar lyja….
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:25 am

[4]

Rytas.pabundu..Radijas groja juli”dieses leben” .na ta dainapuikiai atitinka mano siandienine nuotaika.dienotvarke: Bravo redakcija (truputy reikia ten sutvarkyt tuos intervus) ir po to kas? Ogi nieko…nuobodu..Pakilau. Nemegstu chalatu.po namus visada beveik vaikstau po apatinais.ejnu isgert arbatos.snd oras grazus pagalvojau pazvelgus pro langa…. bet ka veikti tokiu nuostabiu oru? Mmm…karsta arbata, skanususkambo mobilus. Atsiliepiu:
-taaaip-pasakiau ziovaudama lietuviskai.
-labas rytas kaip miegojom?kad ir miegojai keleta tik keleta valandu atrodai nuostabiai.- pradejo kazkas pilt zodzius vokiskai.
-Was? – Sutrikau- nieko nesuprantu…kas ce?
-Pazvelk y priesais esanty pastata ir balkona 7 aukste…-su nekantrumu pasigirdo balsas.
Isvydusi vaizdely sutrikau.puodelis iskrito is ranku ir suduzo pries tai nuplikydamas man koja..balkone gustav ir tom pusryciauja ,kazka aptarineja laikrastyje o bil persisveres mojuoja man.
- alio?! Matai?!
- Aha,kaip tu tai sugebi?visada isdygt netikeciausiais momentais?
- Kas tau ten? Nesusizeidei?
- Ka? Ne – bet man nezmoniskai skaudejo- turiu eit sori ate .padejau ir tiesiai nu begau y savo kambary .susiemiau uz kojos,blem kaip skauda.pora pleistru ir vaistai ,turetu greit uzgyt.ir vel pasokau,sy kart skambutis y duris.
Atidarau .ten bill susirupinusiu veidu:
- Norejau ysitikint ar viskas gerai,taip greit numetei ragely ir pabegai…kas kojai?
- Nusiplikiau,o siaip viskas gerai –isspaudziau kuo tikroviskesny smaila koky tik sugebejau.
-nenoriu ykiret bet gal snd kur nuejnam ir nuveikiam ka draugiskai?-atsargiai paklause billas.
- na gal…….gerai ….zinai parasysiu tau sms kaip koja ir jei viskas ok galesim eit.pasakiau ir uzdariau duris.nezinau kodel isisukinejau,jau kojos kaip ir nebeskaudejo perstejo truputy,bet nenorejau su siuo zmogum suartet….bijojau kad tai nutiks ir vel…uzpludo sirdy draskantys prisiminimai….
Tuo tarpu bill gryzo y viesbuty nesuprasdamas kas jy taip trauke gryst tenai , pas ta mergina.
-ei pas ka ce buvai?-uzsokes ant nugaros paklause tom jo.
- niekur ….na pas tokia mergina…ai nieko tom nulipk….- ir nusimetes jis pasuko savo viesbucio kambario
- ce nejauku.ne taip kaip pas ja.-.staiga pasokes ciupo telefona ,surinko numery…
-laba diena,noretume siandien sokt……………..
liudesys dingo.ne greit bet dingo.reikia apsitvarkyt….skambutis .vel.atidariau duris
-sweika sis,ka man turi?-pasisveikino pytas
-sweikas ,taip turiu ir net foto o jie mieli zinok….- jau buvau uzsivedanti pasakot kai mane nutrauke
- sori tikrai ydomu bet negaliu siandien su tevu Berlynan lekiam ,atsirado neatideliotinu reikalu.gryzes viska isklausysiu,o manau turi daug ka pasakot…na iki lekiu…
paliko stovet,na ka vadinasi siandien y wolbung nebus ymanoma nueit.uzdariau duris.skambutis .vel .pagalvojau kad pytas kazka pamirso pasakyt dar.
-kas dar? Oi tu jau ce…-sutrikau.ten stovejo billas vel. Ka gi jis pagalvos iki pat 2 dienos blaskausi sau po namus uzsimiegojus….
-sweika ,turiu tau staigmena…..greit apsirenk patogiai ir lekiam…-gaudydamas kvapa pasake jis.
-kas?kur?
-ce staigmena nagi greiciau…
-gerai ..tuoj- atsakiau..mane labai domino ka jis bus ce sumastes….

Likus keletui kilometru iki tos zadetos staigmenos billas uzdenge man akis.
- bus yspudingiau jei neziuresi-is pasitenkinimo net suspurdejo.
- Na gerai….-jo rankos siltos dar pagalvojau kai jis jas atidenge.islipom is masinos.apsalau.aplink lektuvai.
- Na ka manai? –nekantriai paklause bill.
- Tai tai ka as galvoju>??
- Laba diena siandien busiu jusu instruktorius- priejes vyras maloniai nusisypsojo ir prisistate.
Mum einant paskui instruktoriu ir man atgaunant zada islemenau:
- is kur tu….kaip tu …suzinojai?
- Na pamaciau keleta lankstinuku tavo butuke ir pamaniau tai butu tiesiog cool! As tai taip pat norejau ismegint!
- Keleta? Ten visas susnis ju! –nusijuokiau as.taigi mes buvom privaciam oro uoste is kurio kilo lektuvai ir is kuriu sokinejo zmones parasiutais!!!! Tai buvo mano svajone…..bet visada prigalvodavau daugybe priezasciu tai atideti…issigasdavau.
- Na ka ? einam….-pakviete vyriskis .pravede instruktaza.viskas vyko taip greit .stai mes ir lektuve.buvo daug kartu kile minciu begt is ce bet pazvelgdavau y bill ir mane uzplusdavo pasitikejimas.siandien tai padarysiu.
Lektuvas jau 40 km aukstyje.issokom.jausmas ……nepakartojamas…. as skrendu…. as, bilas ir instruktorius susikibe sudarem rata.buvo paselusiai linksma ir Gera. Baime dingo liko tik megautis siom sekundem.isiskleide parasiutai.jau zeme ce pat…nenoriu dar …kas ce daros? Dieve koks milziniskas tas parasiutas….blaskiausi ieskodama isejimo.kojos linko …gera buvo vel pajust po kojom kieta pagrinda.kazkas suciupo uz alkunes.bilas.mes buvom tokie sujaudinti ir laimingi kad net nejo istovet vietoj.mum pavyko.jis apkabino ir apsuko mane keleta kartu.sy kart nuo bucinio issisukt nepavyko.bet as net nenorejau issisukinet.atsidaviau tai akimirkai.musu zvilgsniai viskas isnyko aplink ir gal kokia minute zvelgem vienas y kita.
Instruktorius padejop istrukt is po manojo parasiuto.net yteike mum rastus kad patvitinancius kad sokom.visa kelia apie buciny net nekalbejom.dalinomes yspudziais patirtais ore.nuo mano ir billo veido nedingo sypsenos.
- tikrai dekui ,siandien buvo nuostabi diena!
Bilas nusisypsojo kaip niekad placiai:
- be taves nebutu buve jokio smagumo!
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:26 am

[5]

Rytas.siandien bilas prase susitikt wolbung..Kazka nori pranest.po to suolio buvom dar susitike keleta kartu, bet apie buciny nekalbejom.


Pagaliau namai.po visu tu yspudziu buvau ziauriai nusikalusi.bilas taip pat gryzo bet jam dar reikejo y yrasu studija.vargselis.ir isvis susimasciau as: kas vyksta, nes kazkas tikrai vyko…. negaliu pripazint kad jy ysimylejau, negakliu dar ne…negalejau taip greit pamirst matto… jis mano pirmoji tikroji ir kaip buvom kadaise prisieke vienas kitam, vienintele meile…. kol musu neiskyre…jis gyvena anglijoj… pries pora menesiu as uzsispyrus norejau kad mane aplankytu ir jis viska metes skrido pas mane ,y vokietija…. Taciau jo oro uoste nesulaukiau…kilo sumaistis ,…zmones kartu lauke laukiamajame susispite spoksojo y TV….vieni pradejo liet asaras…man sirdy nudiege….priejau prie tv…man silpna…lektuvas kuriuo skrido mattas patyre katastrofa ir suduzo.gyvu neliko….viskas tada aplink sustojo… ta akimirka kartu su mattu miriau ir as….del to kaltinau save…todel man keista kaip tokia didele meile galetu isgaruot…? Ne, billas tik draugas….as vis dar myliu matta…mano akys prisikaupe asaru…. Radijas grojo “helena”…. Taip ir uzmigau papludusi asarose..viena…

Bilas gryzo y viesbuty..smailas milziniskas.
-kas tau ? – pasiteiravo georg sutikes jy vestibiulyje.
-nieko,siandien nuostabiai praleidau diena!- suplojo delnais billas.
- nuostabiai ar ne bet musu laukia darbas!!!!- susuko gustav jam ausin kai sis uzsisvajojes ziurejo y viena taska.pakeliui billas papasakojo vaikinam apie nuotyky patirta siandien,net apie buciny…ir paklause ju nuomones:
- kaip manot? Patinku jai?
- taip ,tau ji tiesiog po kojom….- nusisiepe georg.
Ir tom pradejo pasakot kaip viena fane jam buvo pasiruosius atlikt oi kokiu dalyku…tomo snekos ir jo nuotykiai jam buvo neydomus tada billas nugrimzdo y apmastymus… gal tai kazkas daugiau nei paprasta draugiska meile?! Bet jei ji nejaucia man bent trupucio tiek kiek as jai?!.........

-Taigi siandien iskrendam su grupe y berlyna,yrasinet albumo….o poros dienu grysiu…tai gal nueinam kur sy vakara?- pyle be perstojo zodzius billas stovedamas tarpduryje.
-na gerai,galim- atsakiau- o kur?y kluba nenoriu ,tikrai siandien ne ta nuotaika…..
- galim eit ……..na as sugalvosiu ka nors tai uzsuksiu uz 30 min.staigmena bus..
- tik sumatyk kanors paprastesnio nei praeita kart….- nusijuokiau as.
-aha- ir isleke jis.
________________________________________________________________________
billas atejo vakare.as jau buvau susiruosus,ir gana greit , nemegau ilgai staipytis pries veidrody.ciupo uz alkunes ir pradejo skuost laiptais zemyn tempdamas mane is paskos.
=ei gal suletink tempa,o jei ne tai as turbut nepasieksiu tos vietos gyva,kur mane ce tempies…- gaudydama ora beriau zodzius.
- nieko,jau ce pat…- vis dar begdamas susuko jis- turim prasmukt kol laisva…vaikinai uzeme fanes kad galetume patekt y viesbuty nepastebeti…
- kur ? ka?- nesupratau as.
- Ir jie ju ilgai nezada uzlaikyt ,na supranti, ir todel turim paskubet…
Tai gi perbegom gatve ,durininkas mus yleido ir dabar kai jau sustojom atsipute paklausiau:
-ka siandien suplanavai daryt?viesbuty?- ytariu tonu paklausiau jo.
- nesijaudink nieko pries tavo valia ,tikrai- nusijuoke jis- dabar einam y lifta ir turesiu uzdengt tau akis- nusisypsojo bilas paslaptingai.
- tikiuos nezadam sokt su parasiutu nuo sio viesbucio …?! – nusijuokiau as.
Liftas.kylam ir gana aukstai.kylant bandziau iskvost billa kas per staigmena.nemegau laukt ir nezinot.taciau jis neisidave.sustojom.atsidare durys ir as vis dar uzdengtom akim zengiau pro jas.
- blem saltoka…- pasipurciau as.
- Va pamaniau mum bus ce jaukiauasia ir grazus vaizdas…-pradjo kaip kokioj ekskursijoj destyt billas.
As apsalau.jis nesiliauja manes stebint.buvom ant 17 aukstu viesbucio stogo.
- Priseskim cionais- parode bilas y miela zalia sofa, kur buvo ir pledas.prisedom as ysisukau y jy nes istikruju buvo saltoka.
- Tu manes nesiliauji stebines…taip gera ce…- paziurejau y billa.musu zvilgsniai vel susidure .
- Na ir tai neviskas- atsitokejes pasake jis.- brolis siek tiek pamoke,tad nesijuok ….
Is uz sofos billas issitrauke gitara.suprantat! billas su gitara……ir jis pagrojo simple plan gabala “perfect” .tiesa jis nebuvo tobulas,bet as nesijuokiau ,buvo be galo grazu…paskutiny karta man grojo mattas…paskutiny karta kai buvom susitike….akys prisipilde asaru…
- na kaip? Ei tau viskas gerai?- nustebes paklause billas.
- Taip,tiesiog labai grazu….- ir apkabinau jy.nzn tai buvo akimirkos silpnumas.
Taip prasedejom iki saulelydzio.kalbejom apie viska,kartais net visokiausias nesamones.su juo galejai kalbet apie tikrai viska ir sakyt ka manai nieko neslepdama.bet apie ta buciny ir ta diena nieko neuzsiminem.saule nusileido,tada abu tylejom….tiesiog sedejom susiglaude ir tyledami ziurejom ydangu….ta tyla buvo maloni…ji galetu testis amzinybe… Net nepajutau kaip uzmigau billo gleby.

Dieve kokia ji grazi …tokia taiki ,ramiai sau miega…bet ar ji bent nutuokia ka jai jauciu?! Jei prisipazinciau ,ar nesugadinciau musu santykiu?! Ar ji atsakytu tuo paciu?!? O jei ne?!jei mes nebegaletume daugiau del to matytis ir ji jaustusi nesmagei?!? Ne ,nenoriu to sugadint…..maste billas.zvelgdamas y ja miegancia jis pasilenke ir svelniai kad nepazadintu jos pabuciavo y lupas….
- labanakt- susnabzdejo ir uzmigo.

Pasimuisciau.jau beveik svito.pakilau letai kad neprizadinciau billo.jis toks toks …miegantis….nenorejau susitikt su juo kai pabus.pabegau…..leidziantis viesbucio liftu kazkas stipriai uzspaude sirdy….ne tai ne meile ….as jos atsisakiau…
Atgal į viršų Go down
Inge
ULTRA TVXQ FAN
ULTRA TVXQ FAN
Inge



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 2:27 am

[6]

Billa prikele saules spinduliai .kur ji? Kodel isejo? Jis nuliudo.leisdamasis bande paskambint jai bet negalejo,jos telefonas buvo isjungtas.jau norejo eit iki jos kai tom jy sulaike:
- ei brolau kaip pasimatymas? Ai nepasakok,papasakosi autobuse,veluojam.as sudejau tavo daiktus,taip ir neisiziok padekok geriau.skubam jau laukia.susitvarkysi veliau.taip pasimetusi billa tom ysitempe y autobusa ir jie pajudejo berlyno link….

Praejo keletas dienu…….
i isverkiau visas asaras kiek turejau…buvau vaiksciojantis lavonas..skambutis y duris.ne o jei ten jis? Nenoriu jo matyt…
- ei daryk greiciau gi salta….

Ten buvo pyto balsas.nuejau atidaryt duru.pamacius iskart puoliau glebin.apsiverkiau kaip mazas vaikas.pytas pradejo ramint:-
- ei sis kas yra,taves tokio s nemaciau jau nuo ,….na nuo tos dienos….- susinepatogino jis.as jam viska papasakojau .jis zinojo istorija su mattu.dabar viska papasakojau apie billa.
- Ei tai meile ir ner ko ce begt nuo jos…-apkabines guode.
- Bet tu nesupranti gi taip mylejau matta o dabar pasirode kazkas ir … ir … pamirsau … kelios dienos ir jauciuos taip kaip su mattu…as jauciuos kalta…. netureciau taip jaustis…- kukciodama beriau zodzius.
- Ei mergyt, nustok save kaltin galu gale! Kodel tu taip bijai? Tu nekalta kad jam taip nutiko…mylejot vienas kita …na taip nutiko jau kad negalejot but karrtu…tu pamilai kita…mattas dziaugtusi del taves. nesigadink gyvenimo.esi jauna gi dar!- kiek mane tvardydamas kalbejo pytas.
Gal jis teisus.mattas suprastu gal…praejo tiek laiko…as supratau.man reikejo kazkam isipasakot,reikejo patarimo is zmgaus kuris mano padety matytu is salies.man palengvejo.
- na gerai tarkim myliu as billa.bet jis manes ne…nenoriu but palikta ir yskaudinta vel….
- Is kur istraukei kad nemyli jis taves?!- nusijuoke jis.- jis buvo keleta kartu uzsukes y kavine ir klausinejo apie tave.jis tave ysimylejjes 1000% .! as tave patikinu!
- Bet tada kodel man nieko neparase.? Nesusisieke?- nuliudusiu tonu paklausiau.- praejo vis del to 7 dienos….pamirso…buvau jam tik kaip zmous linksmo laiko praleidinui.- vel pratrukau.
- Taigi imk tu jam ir paskambink ir isiaiskinkit galu gale vika! Nenoriu matyt taves kenciant!- apkabino jis.
- Jau bandziau bet jo telefonas isjungtas…
- O meilas?
- Na mano kompa taise tai mes neapsikeitem adresais…-dabar supratau kad su juo daugiau galiu nebesusimatyt…sirdy ssuskaudo kaip niekados…apsikabinus pyta verkiau o jis ramindamas gloste mano galva…

Tuo tarpu berlyne... billas negalejo pamirst jos…kiekviena diena istisas valandas spoksodavo pro langa apie ja galvodamas….ziuredmas video yrasa filmuota suolio su parasiutu metu…tai viskas kas jam liko…po to kai is jo koncerto metu pavoge telefonu…su jos numeriu…jis ja mylejo ,be galo….tai suprato galutinai ,kai teko isiskirt…
-zinai negaliu y tave toky ziuret…- pasake tom yejes y kambary.- sedi ce istisas dienas ir nieko daugiau kaip tik vepsai ta vaizdajuoste.- bill nieko neatsake.
- nagi ryzkis pagaliau!-papurtydamas susuko tom
-kam?- lyg pazadintas is miegu atsisuko billas.
- vaziuok pas ja ,dieve mano negi tave dar nuvest reiks pas ja uz rankos?! Ir nedangstyk tais pasiteisinimais del to kad gal ji to nejaus ir panasei…turi tai suzinot galu gale kad ir kas nutiktu…
-tu teisus…- lyg dabar mastytu kuo aiskiausiai susuko bill.- vaziuoju pas ja…- ir trenkes durim isleke.
-tikiuos nusivilt neteks brolau…- atsiduses pasake tom…ir isleke paskui broly..


na ir nesiseka man…dabar turiu issikraustyt is buto,visam name paskelbtas karantinas nuo kazkokiu cheminiu medziagu! Kur dabar detis?
- pytai galiu pagyvent pas tave,kol baigsis tas karantinas?- paklausiau jo gurksnodama arbata kavineje.
- Zinoma,kiek tik reikes.palieku tave ce ,einu dirbt.
“skolinga arbatos” vis skambejo mano galvoj.ce su billu kazkada gerem arbata… liudna…kodel buvau tokia kvaisa ir nepasakiau jam kas darosi?!? Dabar gailiuos be galo,tas jausmas kury jam jauciu niekur nedingo…einu pasivaiksciosiu …prasiblaskysiu gal…

tuo tarpu….
-kelintam aukste sakiai ji gyvena?- dusdamas klause tom
-7 ir paskubek…tikiuos ji namuos…- skubedamas suktelejo billas tomui apacion.stai 7 …kas ce….karantinas tik dabar ant visu duru pastebejes juostas sutriko jis.
Tom su billu nusiledo.billas jautesi klaikiai.
-na va pats kaltas…kam tiek laukt reikejo?
- tom ,einam zinau kur ja galima surast…- staiga lyg atgijes susuko billas ir pasiledo begt kavines link kartu temdamasis ir toma.


Pradejo lyti..bet lietus siandien man jau nebeteikia dziaugsmo,man be galo liudna.vaikstau be tikslo siom hamburgo gatvem,ir isgirdus zingsnius uz saves atsigreziu…gal tai jis?...ne,tai tik kostiumuotas vyras kazkur labai skuba….geriau grysiu pas pyta,gal jau laisvesnis….nesijausiu tokia vienisa.
Tuo tarpu kavinei….nera .jos ce nera.ka dabar daryt? Vis saves klausinejo bilas.
-billai laikas gryst jau musu pasigedo,turesim bedos….
- bet as jos neradau- nusivyles sumurmejo billas.
- zinau ir tikrai del to apgailestauju,palik kavines savininkui mobilaus nr. Ji paskambins…
- zinai tu teisus!- bill tuoj uzrase ,ir paprase vyro uz baro kad perduotu jai.
-nagi einam ,paveluosim y autobua….- tempe pro duris tomas billa.
Stai kavinuke…palaukit! Man vaidenasi?! Negi jis man taip visa gyvenima ir vaidensis??! Ne as matau ji istikruju,taip ten jis….ir su tom….
-biiiiiiill!- susukau is visos savo gerkles. Jis pamate.as pasileidau jo link…
kas ce taip saukia?! Ka? Ji!!! Dar nesuprasdamas ar tai ne jo vaizduote klausinejo saves billas.
Ji bega…stai skiria tik keletas metru ir gatve….niekad nesijutau tokia laiminga…kaip butu atsirades antras kvepavimas….stai tuoj as jy pasieksiu ir pasakysiu kaip jy myliu…..
- neeeein!!!!!! – susuko tomas,ir bilas dabar tik pastebejo vaziuojancia masina.kraupus vaizdas ir jausmas persmelkias jo sirdy ,tarum ji butu plysus pusiau…..billas pasileido begt prie jos…ten ….gulincios ant gatves grindinio lietuje…
Smugis.cypianciu padangu garsas.as pakylu y ora ir krentu zemyn.tas kritimas man atrode toks ilgas….kaip niekad….koks samysis? Kas ce vyksta? Isvystu billo veida palinkusi prie manes…jis liudi ?! kodel?
- ei kas yra? Ko liudi?- su sypsena paklausiau jo…
- nekalbek ,taupyk jegas prasau…turesim daug laiko dar tam…- susnabzdejo pro asaras billas.- tom,greitaja! Greiciau!
Mane apleidzia jegos …nebejauciu kuno…viskas aplink liejasi…
- billai as tave myliu….- pasakiau pro asaras kurios be perstojo tekejo mano skruostais.
- Zinau mergyt,prasau pakentek dar truputy ….-apsikabines mane ir visas drebedamas istare.- as tave beprotiskai myliu….nepalik manes….-dabar jau verke.
Su tais zodziais mano sirdis tartum pakilo y ora …jis mane myli…ir as jy…pagaliau jam tai pasakiau ….praradau samone.tamsu.
Vaziuojant greitosios pagalbos automobiliu atgavau samone.billas sedejo salia ir laike uz rankos.jutau ji visa drebejo…
-nepavyksta sustabdyt kraujavimo…
- duokit deguonies….
Aplink daugybe balsu ,bet girdziu gerai tik jo…
-viskas bus gerai patikek manim,tuoj atvaziuosim….-billas verke.pasilenkes pabuciavo y kakta.jo siltos lupos.kaip ir ta kart…
Su lig tuo buciniu supaude sirdy,pradejo trukt oro ….dar spejau istar:
- myliu tave….
Tamsa.ta diena, lyjant lietui as miriau, bet miriau mylima.
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... EmptyTr. 03 25, 2009 3:34 am

nafik užkniso skaityt ha ir dėks kad paaiškinai apie fanfic nes bv bepradedanti nesuprasti hmm
Pirmas psl nelabai pritraujė (gal tdl kad nelabai mėgstu TH) bet vėliau naigsiu skaityt nervous
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano lietus... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano lietus...   Mano lietus... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano lietus...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥ TVXQ/JYJ ♥ :: Normal FanFictions-
Pereiti į: