♥ TVXQ/JYJ ♥
Sveiki atvykę į lietuvišką DBSK ir dabar jau JYJ gerbėjų forumą ^^
Prisijunk arba užsiregistruok.

Linkime maloniai praleisti laiką.
♥ TVXQ/JYJ ♥
Sveiki atvykę į lietuvišką DBSK ir dabar jau JYJ gerbėjų forumą ^^
Prisijunk arba užsiregistruok.

Linkime maloniai praleisti laiką.
♥ TVXQ/JYJ ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ TVXQ/JYJ ♥


 
rodiklisrodiklis  Pirminis PuslPirminis Pusl  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Sveiki atvykę!
Kiek valandų Korėjoje?

Seoul

Top posters
~Agny^^
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
Yuki
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
horo
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
Etsuko
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
Inge
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
SsaJuna*
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
hamu.tvxq
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
Shimaoka
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
witalija
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
Shigaretto
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED 2008-t10 
PopSeoul

 

 Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyKv. 06 11, 2009 9:15 pm

http://www.winglin.net/fanfic/TOHOSEXY
none yunjae
perskaičiau tik du skyrius bet visia nk skaitosi
toks ištvirkęs (gan lb ;D)
vnž yra tokia panikė,kuriai tėvai nurodinėja viską nuo A iki Z,tdl baigus univierą ir dbr susiradus darbą ji nori elgtis visiškai betkaip kaip tik užplaukia ;DD
ir kaip tik tuo metu casiopėjos klubo savininkai (dong bang shin ki ) atsiduria jos kelyje ;DDDDD
nžn ko tikėti stoliau
read and see ;DDD
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyKv. 06 11, 2009 9:33 pm

Aš noriu gero FF bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead

EDIT

Žinau aš daug keikiuos....bet kai pamačiau kiek skyrių yra tai buvo didelis didelis "Oh fuck"O______________O

EDIT

Nu ką vaikai, NUO-17 tik leidžiama, nelendat ;DDDD Yuki tau ir (nsvrb kad prieš tai milijoną tokių skaitėtxD)
Atgal į viršų Go down
horo
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
horo



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyKv. 06 11, 2009 11:31 pm

suklydot zmones YunJae bus xD Ash visai netycia apziurejau pawadinimus xD ir db skqaitau RAR YunJae :3
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPen. 06 12, 2009 12:19 am

Pavadinimus ir aš permečiau ;DD kaip gi without YunJae asleep

Jei kas perskaitysit visą pasakykit kaip ten viskas baigėsi...
Būtų nebloga istorija, viskas aišku,narkotikai,pinigai,dar narkotikų, sexas,kiti blogi dalykėliai, dar sexo ir narkotikų.. bet kžkdl negaliu skaityt, ir be to gerokai per daug, o norisi viską žinot... content Tarpais praskaičiau, tai kiek supratau jin įsimylės JJ, later on Yunho?

Žinant kad FF baigtas tai tikrai noriu žinot kaip baigės ice


Be to ten tikrai daug krušalionių T___T
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPen. 06 12, 2009 1:58 am

there aint nothing without yunjae ;DD
čia tik mažas intarpas jų
iš principo tai čia nieko bendro su yunjae
ir fak,jau rašiau žinutę,bet neišsisiuntė,tdl pasakysiu dbr trumpai ir aiškiai ;DD
pražia vien pisalionės,jo.bet vėliau yra siužetas.tai gali agny nesigąsdint.FF įdomus.garantuoju.ilgas-nes užbaigtas.nk nepasakosiu daugaiu nebeįdomu bus
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPen. 06 12, 2009 2:23 am

Nesusilaikiau, skaitau...na jin jau išsidavė su visais, kaip matau davimosi nebebus, prasideda veiksmas hehe Yuki , jau perskaitei tu?
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPen. 06 12, 2009 2:27 am

didžiąją dalį
sakau,jei nebūtų įdomu prieš egzą mokyčiaus o ne ff skaityčiau
šiaip lb mielas ,ypač kai kątik tokią vietą perskaičiau
ir juokingas žiauriai ;DD ten tokių bajerių yra ;DDDD
ir kas be ko hot ;DD
nu nžn man unreal ;DDDD
bet aš nujaučiu žiaurią pabaigą deepsorrow deepsorrow deepsorrow deepsorrow dead bowhead
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPen. 06 12, 2009 6:04 am

Ah~~~~~~man pradeda patikti...kelios įtemptos scenos....Jau galvojau kad JJ cheatina ,buvau pamiršus kvėpuot....12 skyrius iš 63...
Per teis valandas tik tiek..... I must to be faster...!!!!!
------------------
Užkniso............22:43
----------------------
Now i get it!!!!.....
---------------------------
23:03 kokia intriga O_________O wow...
23:26.....one more interesting thing scoff
-----------------------------
BEEP....motherfuther!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMO...
My Unnie!!!!! runcry runcry runcry runcry runcry runcry fucker writer what
-----------------------------------
Mano galva skauda.....
Akys rasoja....tas juodas fonas mane erzina.....
Užkniso juodai skaityt....
----------------------
23:54... ... ... ...
-------------------------------
Kodėl skyrių tiek daug... runcry Dar tik 17....
-------------------------------------
Man atrodo mano modemas susilydė su stalu.
--------------------------------
Perskaičiau visą skyrių bet nieko nepamenu.....ėėėė....ten buvo kažkas svarbaus ir aš nesuprabtu kas remorse
--------------------------------------
00:22 Oh~ sado mazo.....nice.... sickgross
Bitch.....
--------------------------------------
Chapter 19 really really sick sickgross sickgross sickgross sickgross sickgross sickgross sickgross
sickgross
--------------------
Stuck.....
-------------------
Ok...i am lame.....too lame...really lame....that rude words....rude scenes make me sick.....
--------------------------------
Finally, visame tame sicknes įskaičiau bajeriuką....god blessed you...
---------------------------------------
runcry runcry runcry runcry bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead bowhead
Jau žinau kaip viskas baigsis. Db galėsiu ramiai miegot. deepsorrow deepsorrow deepsorrow
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyŠt. 06 13, 2009 1:03 am

chapter 33
oh damn it
nesveikai
dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead dead
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptySk. 06 14, 2009 2:24 am

perskaičiau

čia ne ff o supista knyga
kažkoks sukruštai žiaurus.bet nesveikai geras.skaičiau praktiškai visą parą.
poto apsižliumbiau ;DD dead
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPir. 06 15, 2009 9:35 am

Gyvenime dar nieko tokio neskaičiau. Mano rankos nutirpo, galva pradėjo svaigt,pamiršau kvėpuot. Oh God. Žinau jūs neskaitėt.....bet patariu paskaitykit VISĄ, nepraleiskit nieko. Nes aš sugadinau malonumą.
Goood kaip nesitikėjau, nutirpau..
Po viso šoko...šitas "Calm down, Hero, we gonna buy her a new purse," said U Know. "In fact we should buy her a new fuckin' world after all this shit."lol XD XD XD
Čia tikrai galima užtikti keletą lneblogų bajeriukų ;DD
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPir. 06 15, 2009 3:00 pm

sakiau ;D
i'm not the queen of france
you better believe this
'cuz you don't know how deep this shit goes
ane ,agny??;D
btw pasižiūrėk treilerius http://tohosexy.livejournal.com/ tikrai gerų yra ;)
čia ji perašinėja
http://chasingtaboo.com/
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyPir. 06 15, 2009 7:27 pm

ir visdėlto yra knyga jau Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Book1photo

tas beep geras
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 16, 2009 7:58 am

Jau. Perskaičiau iš naujo. Damn, užtrukau tris naktis. Geriau būčiau jo neskaičius.
Galvojau kad baigsis kitaip.
Tas gay shit pissed me off... smoking
------------------

Tikrai gera knyga gavosi. Rašytoja žinojo ką rašo ir apie ką ,ne šiaip bullshit.
Ir tie fanmade labai neblogi ;]]
------------------
Bet viskas daugiau jokių FanFictions for me!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 16, 2009 4:05 pm

aš dbr neskaitysiu irgi.
ištikrųjų man patiko ,kad taip pasibaigė,ne skitaip būtų dar liūdniau buvę.
me too,but it's not so gay,'cus jyongri doesn't have a dick ;D man atrodo jis taps straight ;D
logiškai mąstant juk betkas taptų gėjum jei gyventų su juo.nu aš tai tapčiau.;D
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 16, 2009 5:21 pm

Bet jei būtų pasibaigę kitaip aš būčiau patenkinta kad ir būtų buvę liūdna. Bet vis tiek geraiiii.... content
Nemanau kad jis taps straight.....it's almost imposible...
Tu taptum gėjum? Jau galima sakyt esi....;DD
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 30, 2009 12:49 am

aš ne gėjus ,aš visapusiškas ir universalus ;p

this shit is good
nerandu už tą geresnio (ir jaučiu nerasiu ) ėt kur visi geri ff dingo ;D reikia pažiet gal tohosexy daugiau parašius

Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 30, 2009 3:10 am

Jooo... Čia žiauriai geras FF,tiksliau žiauriai gera knyga, geriausdia iš visų mano skaitytų. Čia viskas: ir pyktis, ir džiaugsmas , ašaros bv. Man atrodo tuoj eisiu vėl skaityt tą patį ;DDD

Ir traileriai geri lb, prisiminimai sukyla ... Blm kiek vaizdų nematytų. Iš kokio klipo šitie vaizdai 0:12 arba 0:20 arba ten kur Junsu tą strėlę meta? Ir kas ta mergą kur Oliviją dažniausiai "vaidina"?
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 30, 2009 4:26 am

no idea
o treileris iš smulkmenų sudėtas,kitur jie ten tv laidose man atrodo
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 30, 2009 10:46 pm

wa dbr agalvojau ir prisiminiau
dėl tos atlikėjos kuri treileriuose
aš tiksliai nžn bet spėju
yra tokia atlikėja azijietė Olivia aš turiu jos albuma tai net yra trinka trinka daina ten ;DDD
bet youtuubėj netikrinau tai nžn
Atgal į viršų Go down
Yuki
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
Yuki



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyAntr. 06 30, 2009 10:52 pm

jap
ir pavardė net lufkin
aš galvojau kdl tokia keista pavardė ff ;D
ir ji pusiau japonė irgi
Atgal į viršų Go down
~Agny^^
TVXQ LOVER
TVXQ LOVER
~Agny^^



Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED EmptyTr. 07 01, 2009 12:46 am

Matai kaip čia suktai ;DD

geras
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED   Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chasing Taboo - NC-17 - COMPLETED
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥ TVXQ/JYJ ♥ :: Rated FanFictions-
Pereiti į: